Korkuluğa Masal Anlatan Rüzgâr

Betül Tarıman

Korkuluğa Masal Anlatan Rüzgâr kitabı okuru gökyüzünde seyahate çıkaran bir masal kitabı. Yazar kitapta çocukluğun renkli dünyasında geziniyor kâh doğanın sesini dinliyor kâh düşsel kahramanlarının sesine kulak veriyor. Nehirlerle, böceklerle, ağaçlarla dost.
Kitaptaki yer ve olaylar örgüsünde yaşadığımız dünya denen kasabada kulağımıza şiirsel bir dille dostluğu, barışı, sevgiyi ve birlikte kardeşçe yaşamayı fısıldıyor. Ne de olsa dünya hepimizin.
Betül Tarıman’ın Korkuluğa Masal Anlatan Rüzgâr kitabının içinizdeki yazarı, Soner Hızarcı’nın resimlerinin içinizdeki ressamı uyandırmasını diliyoruz.

Kitap Özellikleri

Yaş:
6-9, 9-12
Dizi:
Çocuk Edebiyatı
Etiketler:
betültariman, korkulugamasalanlatanrüzgar, masal

Teknik Bilgiler

İlk Basım Tarihi:
Şubat 2022
Sayfa Sayısı:
96 sayfa
Ebat:
12,5 x 19,5
KDV Dahil Fiyat:
35 TL
Barkod:
978-625-7556-09-5

Arka Kapak Metni

Korkuluğa Masal Anlatan Rüzgâr kitabı okuru gökyüzünde seyahate çıkaran bir masal kitabı. Yazar kitapta çocukluğun renkli dünyasında geziniyor kâh doğanın sesini dinliyor kâh düşsel kahramanlarının sesine kulak veriyor. Nehirlerle, böceklerle, ağaçlarla dost. Kitaptaki yer ve olaylar örgüsünde yaşadığımız dünya denen kasabada kulağımıza şiirsel bir dille dostluğu, barışı, sevgiyi ve birlikte kardeşçe yaşamayı fısıldıyor. Ne de […]

Yazar / Çizer Hakkında

Betül Tarıman

Çocukluğu babasının mesleği nedeniyle Anadolu’nun çeşitli kentlerinde geçti. İplere çamaşır yerine şiir astı, masallar uydurdu penceresine konan kuşlara. İyi bir gözlemciydi, resimler yaptı onları dilediği gibi boyadı. Ağaçların tepesine çıktı, di... | Devamı >>